Subscribe: Good Contents - domy
http://goodcontents.net/taxonomy/term/246/9/feed
Preview: Good Contents - domy

Good Contents - domy

 EkoPark Niepołomice - Miejsce na twój dom.

Wed, 26 Jul 2006 16:49:01 +0200

Miło nam zaprezentować Państwu realizowane przez nas osiedle domów EKOPARK NIEPOŁOMICE. Sądzimy, że jeśli poświęcicie Państwo trochę czasu na zapoznanie się z naszą ofertą - to na pewno odkryjecie liczne walory naszego EKOPARKU. Łączy on bowiem zalety nowoczesności i kompleksowości rozwiązań z walorami rekreacyjnymi okolicy oraz ekonomiczności.

Obecnie realizujemy I etap inwestycji w skład którego wchodzi 71 domów. Całe osiedle będzie się składało z około 215 obiektów. Dla Państwa komfortu planujemy również przygotować między innymi: sklepy, lokale usługowe, przedszkole, plac zabaw oraz boisko do siatkówki lub koszykówki. EKOPARK będzie oczywiście zapewniał wszystkim chętnym odpowiednią infrastrukturę telekomunikacyjną wraz z szerokopasmowym dostępem do internetu.

czytaj dalej
Projekty domów gotowe i indywidualne - www.projekty.domow.pl

Tue, 25 Apr 2006 12:16:00 +0200

Projekty domów gotowe i indywidualne. Zaprezentowana w serwisie lista jest zbiorem odnośników do pracowni projektowych, biur projektowych oraz pracowni architektonicznych prezentujących w internecie swoje projekty domów. Serwis projekty domów to w dużej części katalogi projektów gotowych, ale nie tylko... Znajdziesz u nas propozycje dużych biur projektowych oraz niewielkich pracowni architektonicznych, projekty gotowe oraz projekty powtarzalne. Serwis ułatwi Ci kontakt z pracowniami oraz wybór swojego wymarzonego domu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego projektu gotowego, współpracujący z nami architekci zaproponują Ci projekt indywidualny. W dziale ciekawostki możesz dowiedzieć się nowych rzeczy. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju serwisu, serdecznie zapraszamy do publikacji artykułu.

czytaj dalej