Subscribe: Good Contents - projekty domów
http://goodcontents.net/taxonomy/term/244/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade C rated
Language: Polish
Tags:
czy  domów  jest pracą  jest  nie  oraz  pracowni architektonicznych  projektowych oraz  projekty domów  projekty  tak samo  tak 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - projekty domów

Good Contents - projekty domów

 Czy wizualizacja może być zaliczana do sztuki

Wed, 20 Sep 2006 22:46:22 +0200

Wizualizacja tak samo jak każde inne dzieło czy to malarskie, fotograficzne czy tworzone technikami komputerowymi może budzić zachwyt, charakteryzować się niezwykłymi walorami estetycznymi i odzwierciedlać wrażliwość autora.

Nie raz byłem uczestnikiem dyskusji czy wizualizacja jest pracą twórczą czy odtwórczą. Zawsze uparcie bronię stanowiska, że jest pracą twórcza. Nie musi być, tak jak i kopiowanie obrazu nie jest pracą twórczą. To juz sprawa tworzącego. Jednak tak samo jak akwarelista na Starym Mieście przenosi na papier kształty kamienic tak samo wizualizator przenosi kształt opracowywanego obiektu. Jeden i drugi może swój temat pokazać w przeróżnym świetle, ujęciu i technice i nadać pracy subiektywny charakter. Różnica jest tylko taka, że jeden przenosi z rzeczywistości a drugi a planów.

czytaj dalej
Projekty domów gotowe i indywidualne - www.projekty.domow.pl

Tue, 25 Apr 2006 12:16:00 +0200

Projekty domów gotowe i indywidualne. Zaprezentowana w serwisie lista jest zbiorem odnośników do pracowni projektowych, biur projektowych oraz pracowni architektonicznych prezentujących w internecie swoje projekty domów. Serwis projekty domów to w dużej części katalogi projektów gotowych, ale nie tylko... Znajdziesz u nas propozycje dużych biur projektowych oraz niewielkich pracowni architektonicznych, projekty gotowe oraz projekty powtarzalne. Serwis ułatwi Ci kontakt z pracowniami oraz wybór swojego wymarzonego domu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego projektu gotowego, współpracujący z nami architekci zaproponują Ci projekt indywidualny. W dziale ciekawostki możesz dowiedzieć się nowych rzeczy. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju serwisu, serdecznie zapraszamy do publikacji artykułu.

czytaj dalej