Subscribe: Good Contents - Sport i rekreacja
http://goodcontents.net/taxonomy/term/78/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
bukmacherskich  czytaj dalej  czytaj  dalej  europy czytaj  jak  latem –  nie  oraz  raz  roku  sauna latem  się    tym   
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - Sport i rekreacja

Good Contents - Sport i rekreacja

 Sauna latem? – Jak najbardziej!

Wed, 20 Jul 2011 16:03:03 +0200

Sauna – miejsce relaksu, regeneracji i odprężenia, powszechnie doceniane za swe właściwości prozdrowotne. W dzisiejszych czasach domena salonów SPA, aquaparków, a coraz częściej nawet podstawowe wyposażenie prywatnych posiadłości. Sauna latem? – jak najbardziej!

czytaj dalej
Wakacje na południu – bliżej niż myślisz dzięki Slovakia Aqua Fun Pas

Wed, 13 Jul 2011 12:32:03 +0200

W tym roku Polacy o wiele dokładniej przyglądają się wakacyjnym ofertom turystycznym. Zawirowania w Tunezji i Egipcie, czy napięta sytuacja w Grecji powodują, że urlopowicze szukają nowych wakacyjnych destynacji. Coraz więcej rodaków wybiera wypoczynek w kraju lub tuż za południową granicą.

czytaj dalej
Tatralandia kusi nowymi ofertami

Tue, 28 Jun 2011 11:58:00 +0200

Zbliżające się wakacje i związana z tym chęć pozyskania jak największej liczby klientów skłania kurorty, ośrodki wypoczynkowe i letnie centra rozrywki do wzbogacania i uatrakcyjniania swoich ofert. Coraz bardziej wymagający i wybredni wczasowicze mają więc w czym wybierać.

Urlopowicze, którym całodniowe leżenie na plaży dawno się znudziło, skorzystać mogą na przykład z bogatej oferty parków rozrywki wodnej, które nie tylko proponują interesującą formę wypoczynku dla młodszych i starszych, ale są też kolejną ciekawostką na turystycznej mapie Europy.

czytaj dalej
Może nad… słowackie morze?

Mon, 27 Jun 2011 10:32:47 +0200

Polskie wybrzeże, Egipt i Grecja … to jedne z najczęściej wybieranych destynacji wakacyjnych w 2011 roku. Gorące plaże, lazurowa woda, górskie szlaki, zapraszające do spacerów… nie, nie jest to opis kreteńskich czy cypryjskich krajobrazów. Identyczne atrakcje znajdziemy tuż za naszą południową granicą. Gdzie? Na Słowacji!

czytaj dalej
IV Wrocławskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

Fri, 03 Jun 2011 09:40:23 +0200

Już po raz czwarty młodsi i starsi fani sportu będą mogli spróbować swych sił w jedynych w swoim rodzaju onkoigrzyskach, łączących we wspólnej zabawie młodych sportowców z Polski i Czech.

Onkoigrzyska, organizowane z inicjatywy wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i prof. Marka Woźniewskiego, przy udziale fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową” oraz pomocy Akademii Medycznej, po raz kolejny pozwolą małym miłośnikom sportu stanąć w szranki w popularnych lekkoatletycznych dyscyplinach.

czytaj dalej
Greckie smaki

Thu, 19 May 2011 16:02:06 +0200

Grecja, kierunek cieszący się ogromną popularnością wśród spragnionych słońca i ciepłego morza Polaków, kojarzy się nam przede wszystkim z niezmiernie urokliwymi białymi domkami okraszonymi niebieskimi okiennicami, przyjaźnie nastawionymi do rzeszy turystów autochtonami oraz przepyszną, uważaną za jedną z najzdrowszych, kuchnią śródziemnomorską, w której królują oliwki, owoce morza i ser feta. Co sprawia, że tak chętnie sięgamy po specjały tego rejonu Europy?

czytaj dalej
Ranking firm bukmacherskich online

Tue, 13 Jul 2010 10:26:54 +0200

Na pewno słyszałeś nie raz o zakładach bukmacherskich. Szczególnie teraz podczas Mistrzostw Świata w Piłce nożnej można było usłyszeć z radia, telewizji i internetu, jak typują bukmacherzy i kogo uznają za faworyta. W dobie internetu nie musimy już korzystać z firm bukmacherskich które mają swoją stacjonarne siedzimy. Dzisiaj możemy obstawiać nasze typy przez internet w tzw. zakładach bukmacherskich online.

czytaj dalej
Przyczepy campingowe dla miłośników przyrody

Fri, 02 Jul 2010 17:33:44 +0200

Przyroda daje ukojenie i pozwala zregenerować siły. Dlatego najlepszym sposobem na wypoczynek jest niewątpliwie kontakt z naturą. Nieocenione w tym względzie wydają się ogrody i działki, gdzie można spędzić czas po pracy lub wolny weekend. Wyjeżdżając na urlop, również wybieramy wyciszone, pozostające w bliskim sąsiedztwie z naturą, miejsca. Są to zazwyczaj malownicze góry, morze, jeziora oraz lasy.

czytaj dalej
Zimowe problemy z głowy

Mon, 19 Apr 2010 15:15:33 +0200

Styliści są zgodni co do trendów panujących wiosną 2010 roku. Modne będą fryzury naturalne: układany wiatrem artystyczny nieład, luźne koki, niedbałe upięcia, fale i jasne kolory. Niestety, tego typu uczesania wymagają idealnej kondycji włosów, których stan po zimie pozostawia wiele do życzenia.

czytaj dalej
Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Wed, 14 Apr 2010 12:53:48 +0200

Wiosna to czas, kiedy z brzydkich kaczątek pragniemy przeobrazić się w piękne łabędzie. Niestety, przez długie zimowe miesiące zapominałyśmy często o codziennej pielęgnacji. Przybyło nam kilka kilogramów, czujemy się zmęczone i nijakie. Na szczęście, kilka prostych codziennych czynności może szybko przywrócić nam wiarę w siebie i swoją atrakcyjność.

Pani Aleksandra Bochenek, kosmetolog z wrocławskiego Studia Urody Essenza doradza jak pielęgnować skórę twarzy na co dzień:

czytaj dalej