Subscribe: Good Contents - imprezy
http://goodcontents.net/taxonomy/term/600/9/feed
Preview: Good Contents - imprezy

Good Contents - imprezy

 Myślenicki Park Przygody - Imprezy Integracyjne Kraków

Wed, 16 Dec 2009 14:26:57 +0100

Park Przygody - Imprezy Integracyjne - Kraków, Zakopane

Na terenie Myślenickiego Parku Przygody odbywają się zarówno pikniki firmowe do 1000 osób z wieloma atrakcjami jak i otwarte koncerty plenerowe. Naokoło przygotowanej pod imprezy plenerowe polany znajdują się: pola paintball, tor quadowy, park linowy i inne. Obiekt jest częścią sieci Face 2 Face Imprezy Integracyjne. Znajduje się w centrum Małopolski, w miasteczku Myślenice na trasie Kraków - Zakopane.

Od kwietnia 2010r. będziemy na terenie Myślenickiego Parku Przygody organizować liczne imprezy otwarte tj.:

czytaj dalej
ASG - Zabawa w wojnę

Tue, 18 Aug 2009 22:41:54 +0200

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją imprez Air Soft Guns.

czytaj dalej
Paintball w Krakowie - Team Arena. Własne pole paintballowe.

Sun, 20 Jan 2008 13:46:46 +0100

Paintball, Kraków - organizujemy paintballowe imprezy integracyjne dla firm i grup prywatnych. Profesjonalnie i niedrogo. Posiadamy własne pole paintballowe - 11km od centrum Krakowa, gdzie istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska, Na życzenie catering i transport.
We speak english.

Zapraszamy http://www.teamarena.pl

Nasze pole paintballowe

Pole znajduje się w miejscowości Gaj około 11 km od centrum Krakowa. Gaj to miejscowość która znajduje się tuż przy Zakopiance 5 km za tabliczką Kraków. Dojazd jest szybki i łatwy.

czytaj dalej
Sporty Extremalne Rafting po rzece dunajec Quady Paralotnie Adventure Sky

Tue, 26 Jun 2007 21:43:58 +0200

ADVENTURE SKY Sporty Extremalne organizuje imprezy integracyjne, dla firm, sporty extremalne,loty tandemowe na paralotni, rafting, wspinaczka, paintball, quady, sporty zimowe,sporty letnie, w rejonie Pienin
ADVENTURE SKY Rafting po rzece Dunajec

czytaj dalej
ENJOY11

Sat, 17 Feb 2007 15:51:11 +0100

Enjoy11 specjalizuje się w opracowywaniu unikalnych kreacji oraz kompleksowej organizacji wydarzeń zewnętrznych tzw. „dużej skaliâ€?.
W polu naszego zainteresowania leżą tylko imprezy o największej złożoności logistycznej, które wymagają zaangażowania dużych zasobów ludzkich oraz sprzętowych.

Nigdy nie podejmujemy się realizacji wydarzeń podobnych do tych, które zrobiła już kiedyś nasza konkurencja.

Wszystkie projekty realizowane przez Enjoy11 mają unikalny charakter i są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dlatego też nie posiadamy gotowych rozwiązań, które możemy zawrzeć w klasycznej ofercie.

czytaj dalej
Szukasz pomysłów na Halloween? Odkryj sekret Voltage

Wed, 20 Sep 2006 22:34:21 +0200

Do niedawna na koncertach, podczas różnego rodzaju eventów sprzedawano tylko świecące bransoletki lub pałeczki. Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy niesamowity produkt - Świecący żel Voltage.

Nocne koncerty, pokazy sztucznych ogni, parady uliczne i inne nocne imprezy już nigdy nie będą takie same!

Teraz i Ty możesz zabłysnąć w tłumie. Wyobraź sobie wydarzenia sportowe (włosy w kolorze Twojej drużyny), nocne gry i polowania, bale przebierańców, imprezy w klubach, imprezy dla dzieci itd.

Voltage można również nałożyć na przedmioty, banery, samochody, plakaty, drewno, plastik, metal, gumę... możesz to sobie wyobrazić? Na tym właśnie polega magia tego produktu. Jest bezpieczny i zmywa się zwykłym szamponem.

czytaj dalej