Subscribe: Good Contents - gry
http://goodcontents.net/taxonomy/term/122/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
charakter  czytaj dalej  czytaj  dalej gry  dalej  dla dzieci  flash  gier  gry flash  gry  komputerowe  komputerowych  nie  się  tak  wiele 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - gry

Good Contents - gry

 Portal Dla Dzieci i Rodziców

Fri, 13 Apr 2007 00:32:40 +0200

Portal Czas Dzieci to Wiarygodne informacje jak i gdzie spędzić czas z dziećmi w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku. Przedstawiamy wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne. Ponadto: aktualne repertuary: kin, teatrów; opisy sztuk i filmów dla dzieci granych w Twoim mieście, oferty muzeów i centrów kultury a

czytaj dalej
Gry

Tue, 18 Apr 2006 10:43:53 +0200

Sklep internetowy 3kropki.pl zaprasza na zakupy, proponując bogatą ofertę gier (ps2, pc, psp, xbox, xbox 360, gba, ds, gc), programów (multimedialne, aplikacje, systemy operacyjne, programy zabezpieczające, programy użytkowe, atlasy) oraz elektoniki(klawiatury, myszki, głośniki, kontrolery gier, akcesoria, konsole, mp3 playery, pamięci, podkładki). Sprzedajemy tylko oryginalne gry komputerowe i licencjonowane programy. Satysfakcja z zakupów to nasze główne założenie. Staranna edycja, prosta nawigacja i przejrzystość oferty wyznaczają kierunek rozwoju naszego sklepu.

czytaj dalej
Gry do pobrania

Sun, 02 Apr 2006 00:45:18 +0200

Gry mogą mieć charakter zarówno fizyczny (gra w piłkę nożną) jak też umysłowy (szachy) bądź hazardowy (poker). Wiele gier ma charakter pośredni między tymi kategoriami. Większość gier, choć nie wszystkie, ma charakter konkurencyjny i celem gracza bądź grupy graczy jest pokonanie pozostałych uczestników.

Innym znaczeniem słowa gra jest model matematyczny, gry w którym uczestniczy kilku graczy starających się uzyskać dla siebie jak najlepszy wynik. Modele takie odwzorowują dobrze wiele sytuacji ekonomicznych, biologicznych i innych. Dział matematyki zajmujący się tymi grami to teoria gier.

czytaj dalej
Gry flash

Fri, 31 Mar 2006 23:56:19 +0200

Ostatnimi czasy furorę w Internecie robią gry flash. Część z nas nie wie zapewne, z czym mamy do czynienia - dlatego pozwolę sobie przytoczyć prostą definicję tego słowa.

Gry flash - małe, wykonane w technologii flash animacje komputerowe, zwykle zawierające treści mające rozśmieszyć ich odbiorcę. Często interaktywne, zaopatrzone w dźwięk i reagujące w sposób bezpośredni na poczynania odbiorcy.

czytaj dalej
Stare gry

Fri, 31 Mar 2006 14:01:00 +0200

Historia gier komputerowych sięga aż od 1952 roku do dnia dzisiejszego... I tak ,,sięgać" będzie pewnie jeszcze przez wiele lat i wieków, aż do końca świata...
Gdybyśmy chcieli napisać wszystko o grach komputerowych, nie starczyłoby pewnie miejsca na serwerze, bo ten dokument ważyłby tak dużo, że mięłyby wieki, zanim by się załadował... Dlatego ten obszerny temat streszczę w 1 zdaniu.

Abandonware stare gry download.

Gry komputerowe - realizacja pomysłu gry w formie interaktywnego programu komputerowego, będąca podgatunkiem aplikacji komputerowych. Tak właśnie można byłoby to wszystko opisać...

czytaj dalej