Subscribe: Good Contents - muzyka
http://goodcontents.net/taxonomy/term/360/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
celu nagrania  czytaj dalej  czytaj  dalej  hip hop  hip  hop  którzy  matki  muzyka  postanowili  się  thestruktiff  wesele  wudeka 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - muzyka

Good Contents - muzyka

 Na Dzień Matki niekoniecznie kwiatki!

Fri, 20 May 2011 12:47:54 +0200

W najpiękniejszym miesiącu roku obchodzimy jedno z piękniejszych świąt w naszej kulturze – mowa oczywiście o Dniu Matki. Zastanawialiście się kiedyś, skąd się wzięło?

czytaj dalej
Muzyka za darmo

Thu, 30 Apr 2009 00:50:03 +0200

Legendy muzyki metalowej którzy dali się poznać całemu światu jako zespół Black Sabbath postanowili obdarzyć fanów rocka i metalu nowym albumem. Doskonale znani na rynku muzycznym artyści, mianowicie Dio, Iommi, Bulter i Aplice doszli do wniosku że po ostatnich koncertach z którymi objeździli połowę globu nie mogą tak po prostu się rozejść. Atmosfera podczas tourne dodała im energii którą postanowili spożytkować w celu nagrania nowej płyty.

czytaj dalej
Najlepsza muzyka na wesele?

Fri, 13 Jul 2007 05:32:24 +0200

Jeżeli planujesz wesele, zadbaj o to by Twoi goście mieli z niego piękne wspomnienia - udaną zabawę gwarantuje DJ na wesele! Zabawa poprowadzona przez fachowca zapewni wszystkim gościom niezapomniane wrażenia z tego wyjątkowego dnia.

Jakie wymagania spełnia dobry wodzirej?

czytaj dalej
Poznaj familię hip-hopową WUDEKA

Thu, 01 Jun 2006 22:08:34 +0200

Serwis rodziny hip-hopowej WUDEKA poświęcony jest twórczości i działalności hip-hopowców z Dębicy, którzy postanowili połączyć swe siły i dźwignąć kulejącą w swoim mieście scenę hip-hop. Zaczęło się niewinnie: raperzy ze składu TheStruktiff, który rozpadł się rok wcześniej, postanowili reaktywować swój skład, aby nadal tworzyć podziemny rap. Razem z reaktywacją TheStruktiff powstała ich pierwsza strona, oparta na szablonie, ale w szybkim czasie ewoluowała do ciekawie zrobionej witryny, która w przeciwieństwie do innych stron różnych zespołow stała się mini-portalem z forum, artykułami związanymi z kulturą hip-hop.

czytaj dalej