Subscribe: Good Contents - Handel elektroniczny
http://goodcontents.net/taxonomy/term/92/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
bardzo  czytaj dalej  czytaj  dalej  dla  domu  jest  już polsce  już  luxor electronics  nie  się  swoje  są już    torby 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - Handel elektroniczny

Good Contents - Handel elektroniczny

 Sklepy internetowe zyskują popularność

Sat, 25 Sep 2010 23:05:24 +0200

W dzisiejszych czasach sklepy internetowe stanowią dużą konkurencję dla sklepów stacjonarnych.
Możliwość zakupienia produktu o każdej godzinie i bez wychodzenia z domu to chyba największe plusy zakupów przez internet.
Zapracowani rodzice mogą kupić zabawki
dla dzieci w porze gdy sklepy stacjonarne są już zamknięte.
Klienta nie blokuje ograniczona powierzchnią sklepu stacjonarnego mała ilość asortymentu, różnorodność asortymentu w sklepach internetowych jest ogromna.

czytaj dalej
Firma Luxor Electronics GmbH (Germany)

Mon, 12 Oct 2009 14:23:07 +0200

Luxor Electronics Company GmbH została założona w 2005 roku w Niemczech, miasto Essen.
Było to poprzedzone 4 latami prac analitycznych na rynkach krajów europejskich oraz określeniem grup najbardziej popularnych towarów. Jednym z priorytetów został wybór linii akcesoriów do telefonów komórkowych.
Pod koniec 2006 r. firma wprowadziła własny system marketingu i sprzedaży towarów w serwisie eBay. Podjęto strategiczną decyzję o handlu za pośrednictwem Internetu.

czytaj dalej
Kultowe skarpetki już w Polsce!

Thu, 09 Jul 2009 14:51:14 +0200

Oryginalne, pakowane po trzy skarpetki kultowej amerykańskiej marki Little Miss Matched zawojowały świat i są już w Polsce. Każdy potrójny zestaw skarpetek to trzy świetne wzory, niepowtarzalna kolorystyka - i zaproszenie do zabawy modą.

Dlaczego trzy?

czytaj dalej
Wieszak dla miłośników (?) psów

Tue, 19 May 2009 20:42:44 +0200

Oryginalny, praktyczny i zabawny pomysł na wieszak na ręczniki, ściereczki itp.
Doskonały prezent dla osób praktycznych i jednocześnie posiadających poczucie humoru, dla tych, którzy z pomysłem i dystansem podchodzą do urządzania wnętrz kuchni lub łazienek.
Wieszak jest wykonany z tworzywa sztucznego, z gumowym „uchwytem” na ręcznik. Można go łatwo przytwierdzić do ścian, mebli kuchennych, lodówek, kafelek itp. Dostępny w różnych wzorach i kolorach.
Pewne jest, że będzie wiernie służył domownikom.
Wymiary: 34cm x 12cm x 4cm

czytaj dalej
Dodatki a dekoracja kuchni i łazienki

Thu, 14 May 2009 09:46:13 +0200

Styliści bardzo często zwracają uwagę na to, że o charakterze naszego stroju zwykle decydują dodatki. Kładą nacisk na to, aby były one dobrej jakości oraz właściwie dobrane. Podobna zasada obowiązuje przy aranżowaniu wnętrza mieszkania. W tym przypadku również, za pomocą samych dodatków, możemy całkowicie odmienić urządzane pomieszczenie.

czytaj dalej
Męski penis temat wstydliwy? Na pewno nie... w wieczór panieński

Tue, 12 May 2009 11:56:08 +0200

Różnie go nazywają – za granicą „willy”, bardziej swojsko „wacek”. Tak czy owak jest mocnym akcentem i nieodzownym atrybutem każdego wieczoru panieńskiego. Nie ma co, emancypacja zrobiła swoje i dzisiaj dziewczyny są równie nieskrępowane w zabawach o podtekście seksualnym, co mężczyźni.

czytaj dalej
Cienie pod oczami

Sun, 21 Dec 2008 20:19:17 +0100

Szybkie życie, dużo pracy i obowiązków, mało odpoczynku i snu, to wszystko bardzo źle wpływa na wygląd i samopoczucie. Czasem na pozbycie się uszczerbków urody wystarczy urlop, odpoczynek, relaks, ale nie zawsze, wtedy najlepiej użyć kosmetyki profesjonalne. Cienie pod oczami często pojawiają się jeśli zbyt mało czasu poświęca się na sen, a zbyt dużo na prace i inne aktywności, w takim wypadku, żeby się ich pozbyć wystarczy wyspać się.

czytaj dalej
Szukasz prezentu?

Wed, 10 Dec 2008 10:15:03 +0100

Zbliżają się święta. Każdy z nas na pewno będzie chciał obdarować bliskie osoby czymś wyjątkowym, sprawić aby na ich twarzach po odpakowaniu prezentu pojawił się uśmiech.
Tylko jak wybrać odpowiedni prezent dla danej osoby? To pytanie z pewnością co roku zadaje sobie większość z nas. Na szczęście teraz w dobie internetu dużo łatwiej można znaleźć rozwiązanie tego problemu. Wystarczy dobrze poszukać a można szybko znaleźć odpowiedni pomysł na prezent.

czytaj dalej
Moda na meble holenderskie

Mon, 06 Oct 2008 12:45:43 +0200

Boom w obszarze mieszkalnictwa, przełożył się również na rozwój branży meblarskiej oraz dekoracyjnej. Każdy świeżo upieczony właściciel mieszkania czy domu, musi przecież zadbać o jego wyposażenie. Część właścicieli mieszkań decyduje się na wynajęcie architekta wnętrz, jednak zdecydowana większość postanawia samodzielnie urządzić swoje nowe gniazdko. W efekcie zauważyć możemy konkretne tendencje w ramach aranżacji mieszkań, które dominują w danych okresach.

czytaj dalej
Torby

Tue, 23 Sep 2008 11:11:22 +0200

Od niedawna materiałowe torby na zakupy zyskały bardzo na popularności. Torby te otaczają nas wszędzie, w kiosku za rogiem, w supermarkecie na końcu miasta, czy to na targu warzywnym. Nawet taka Ikea na przykład już bardzo długo ma w swoich sklepach tylko torby ekologiczne. Nie rozumiem dlaczego wielu ludzi pakuje swoje zakupy, nawet wtedy gdy są to naprawdę małe zakupy, w jednorazowe plastikowe siateczki. Nie wiem jak inni, ale ja zaraz bo przyjściu do domu wyrzucam do kosza na śmieci te siateczkę.

czytaj dalej