Subscribe: Good Contents - Nauka, edukacja i technika
http://goodcontents.net/taxonomy/term/81/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
czy  czytaj dalej  czytaj  dalej inwestuj  dalej  dla  inwestuj siebie  inwestuj  jest  nie  pozwoli wyeliminować  przez całe  siebie  się 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - Nauka, edukacja i technika

Good Contents - Nauka, edukacja i technika

 Oferta zajęć edukacyjnych dla dzieci w Magicznej Dziupli

Wed, 25 Aug 2010 21:05:43 +0200

Serdecznie zapraszamy na warsztaty edukacyjne do Magicznej Dziupli

Arete to firma działająca na rzecz kultury.

Prowadzimy galerię, działalność wydawniczą i podróżniczą oraz organizujemy warsztaty dla firm, instytucji kultury, dzieci i dorosłych w naszej Magicznej Dziupli.

ZAJĘCIA EKO
"Szczęśliwe kurki znoszą złote jajka" - zajęcia dla grupy różnowiekowej 3-6 lat.
Czas trwania 1 – 1,5 godz.

czytaj dalej
Kontrola dostępu: rozpoznawanie twarzy

Thu, 10 Jun 2010 20:55:21 +0200

Kontrola dostępu w oparciu o rozpoznawanie rysów twarzy ma zarówno zwolenników jak i przeciwników. Istnieje kilka wersji takich systemów, które mogą być stosowane do różnych zastosowań.
Podstawowy podział weryfikacji twarzy to weryfikacja statyczna i dynamiczna. Ten pierwszy rodzaj opiera się na kamerach umieszczonych w odpowiednich miejscach i może wymagać od użytkownika na przykład podejścia w oznaczone miejsce czy popatrzenia w dany punkt. Systemy dynamiczne są w stanie rozpoznawać nawet twarze osób poruszających się, także w grupach.

czytaj dalej
Technika Uwalniania - pozbądź się negatywnych emocj

Mon, 29 Mar 2010 13:01:36 +0200

Skąd biorą się w twoim życiu wszystkie problemy? Istnieje naturalna technika , która pozwoli Ci wyeliminować przyczynę problemu – nie zaś tymczasowo i na siłę próbować zmienić skutek.
Metoda działa na poziomie uczuć, pozwoli Ci wyeliminować zarówno negatywne emocje jak i myśli. Jest szybka, efektywna i bardzo prosta - ponieważ - trafia wprost do źródła problemu. Jest skrótem dla każdego - kto jej używa.

czytaj dalej
Witamy na pokładzie … kuchennym Torino

Thu, 24 Dec 2009 15:22:29 +0100

Dla ergonomii użytkowania kuchni niezwykle ważny jest nie tylko sposób wykorzystania przestrzeni w szafkach, ale także mechanizm ich otwierania. W zależności od przeznaczenia możemy spotkać się z kilkoma rozwiązaniami.

czytaj dalej
Inwestuj w siebie - Ostatnia szansa na informacje.

Thu, 21 May 2009 16:14:39 +0200

To naprawdę ostatni dzwonek na zdobycie informacji mogących mieć ogromny wpływ na życie mieszkańców Dolnego Śląska. Dolnoślązacy! Macie czas tylko do końca czerwca!

czytaj dalej
Ostatni dzwonek dla szkół, żeby wygrać pracownię komputerową!

Wed, 06 May 2009 15:49:08 +0200

Duże zainteresowanie nową formą akcji ‘Tesco dla szkół i dla środowiska’ zadecydowało o przedłużeniu terminu składania zgłoszeń do 22 maja 2009 roku. Każda szkoła ma jeszcze szansę zgłosić swój udział w konkursie „Dbajmy o środowisko – to takie proste!”.

czytaj dalej
INWESTUJ W SIEBIE i szukaj informacji u źródeł

Fri, 24 Apr 2009 17:37:58 +0200

Tak już nasz świat jest skonstruowany, że w każdej dziedzinie i w każdej branży, a zwłaszcza na szeroko pojętym rynku pracy (zarówno dostępnym jak i potencjalnym), jedną z ważniejszych rzeczy jest dostęp do informacji.

czytaj dalej
Inwestuj w marzenia - INWESTUJ W SIEBIE.

Mon, 23 Mar 2009 17:35:52 +0100

Żyjemy w czasach, które wymagają od nas podnoszenia swoich kwalifikacji przez całe życie. Edukacja już nie kończy się z chwilą opuszczenia murów budynku szkolnego, uzyskania upragnionego zawodu czy wymarzonego dyplomu.

czytaj dalej
Czy Robin Hart zrewolucjonizuje polską medycynę?

Wed, 28 Jan 2009 16:29:04 +0100

Prototypowa rodzina robotów Robin Heart, opracowana w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, po raz pierwszy mogła wykazać się w operacji na żywym organizmie. 21 i 22 stycznia br., lekarze i konstruktorzy robota testowali go na sali operacyjnej Centrum Medycyny Doświadczalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pacjentkami były… dwie świnie domowe. Debiut Robin Hearta wypadł znakomicie!

czytaj dalej
INWESTUJ W SIEBIE ! Taka inwestycja jest najbardziej opłacalna!

Tue, 20 Jan 2009 18:38:49 +0100

Człowiek uczy się przez całe życie. Rodzice obowiązkowo posyłają nas do podstawówki oraz gimnazjum natomiast od wyboru kolejnej szkoły bardzo często zależy przyszłość i rodzaj naszego życia zawodowego.

czytaj dalej