Subscribe: Good Contents - Fitness i wellness
http://goodcontents.net/taxonomy/term/97/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
będą  coraz  czytaj dalej  czytaj  dalej  dla  jak  kilka  miesięcy  nie  się    tajskiego  tego typu  urody  wakacje   
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - Fitness i wellness

Good Contents - Fitness i wellness

 Sauna latem? – Jak najbardziej!

Wed, 20 Jul 2011 16:03:03 +0200

Sauna – miejsce relaksu, regeneracji i odprężenia, powszechnie doceniane za swe właściwości prozdrowotne. W dzisiejszych czasach domena salonów SPA, aquaparków, a coraz częściej nawet podstawowe wyposażenie prywatnych posiadłości. Sauna latem? – jak najbardziej!

czytaj dalej
Tatralandia kusi nowymi ofertami

Tue, 28 Jun 2011 11:58:00 +0200

Zbliżające się wakacje i związana z tym chęć pozyskania jak największej liczby klientów skłania kurorty, ośrodki wypoczynkowe i letnie centra rozrywki do wzbogacania i uatrakcyjniania swoich ofert. Coraz bardziej wymagający i wybredni wczasowicze mają więc w czym wybierać.

Urlopowicze, którym całodniowe leżenie na plaży dawno się znudziło, skorzystać mogą na przykład z bogatej oferty parków rozrywki wodnej, które nie tylko proponują interesującą formę wypoczynku dla młodszych i starszych, ale są też kolejną ciekawostką na turystycznej mapie Europy.

czytaj dalej
Zimowe problemy z głowy

Mon, 19 Apr 2010 15:15:33 +0200

Styliści są zgodni co do trendów panujących wiosną 2010 roku. Modne będą fryzury naturalne: układany wiatrem artystyczny nieład, luźne koki, niedbałe upięcia, fale i jasne kolory. Niestety, tego typu uczesania wymagają idealnej kondycji włosów, których stan po zimie pozostawia wiele do życzenia.

czytaj dalej
Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Wed, 14 Apr 2010 12:53:48 +0200

Wiosna to czas, kiedy z brzydkich kaczątek pragniemy przeobrazić się w piękne łabędzie. Niestety, przez długie zimowe miesiące zapominałyśmy często o codziennej pielęgnacji. Przybyło nam kilka kilogramów, czujemy się zmęczone i nijakie. Na szczęście, kilka prostych codziennych czynności może szybko przywrócić nam wiarę w siebie i swoją atrakcyjność.

Pani Aleksandra Bochenek, kosmetolog z wrocławskiego Studia Urody Essenza doradza jak pielęgnować skórę twarzy na co dzień:

czytaj dalej
Piękne 9 miesięcy

Tue, 23 Mar 2010 16:52:50 +0100

Stan błogosławiony to nie zawsze błogosławieństwo dla naszej urody. Przetłuszczające się włosy, wypryski, dodatkowe kilogramy i połamane paznokcie… ten magiczny okres dziewięciu najważniejszych miesięcy w życiu wcale nie musi tak wyglądać.

Co więcej, większość ,,poprawek” urody jest niedozwolonych. Lekarze nie polecają koloryzacji włosów oraz zabraniają wielu zabiegów kosmetycznych.

czytaj dalej
Siłownia XXI wieku

Mon, 15 Mar 2010 12:09:07 +0100

Zabiegane, zapracowane, zamyślone, zapatrzone; z problemami, z zadaniami, z nadziejami i planami - przeczekałyśmy zimę, by u progu wiosny zobaczyć w lustrach poszarzałą twarz, kilka dodatkowych kilogramów w okolicach talii oraz kolejną warstwę cellulitu na udach.

czytaj dalej
Walentynki inne niż zwykle

Wed, 03 Feb 2010 14:16:06 +0100

Wraz z początkiem lutego witryny sklepowe zapełniają się czerwonymi serduszkami, uśmiechniętymi pluszakami oraz mnóstwem podobnych podarunków spod znaku I LOVE YOU. Zapracowani i ciągle spóźnieni, 13. lutego spostrzegamy, że tak naprawdę nie mamy pomysłu na prezent walentynkowy. Na biurkach naszych ukochanych lądują więc znów czerwone róże lub bokserki. Może jednak warto zastanowić się wcześniej nad prezentem innym niż zwykle, takim, który oboje wspominać będziemy z radością?

czytaj dalej
Frezarki do paznokci i inne akcesoria

Fri, 28 Nov 2008 14:43:59 +0100

Coraz więcej młodych kobiet w obszarze dbania o wygląd i urodę widzi swoją przyszłość zawodową. Usługi takie jak fryzjerstwo, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, wizaż czy stylizacja paznokci cieszą się bowiem coraz większą popularnością i otwierając tego typu gabinet są spore szanse, że uda się utrzymać na rynku i dobrze zarabiać. Korzyścią zawodu stylistki paznokci jest stosunkowo krótki okres nauki – w ciągu zaledwie kilku miesięcy można przyswoić sobie podstawy i zacząć nabierać doświadczenia.

czytaj dalej
INTEGRACJA , AKTYWNY WYPOCZYNEK

Sun, 04 May 2008 09:33:28 +0200

Nur z gór

czytaj dalej
Wakacje z joga - kurs jogicznego masazu tajskiego tajskiego Kampinos k Warszawa masaz tajski kurs szkolenie szkola masaze tajski

Fri, 28 Sep 2007 17:50:40 +0200

WAKACJE Z MASAZEM - KURSY MASAZU TAJSKIEGO KAMPINOS k WARSZAWA http://massagethai.info

Kursy odbywać się będą latem i trwać 30h (5 dni, od południa w poniedziałek do popołudnia w piątek), będą połączone z wypoczynkiem, socjalizowaniem się, a również degustacją tajskiego jedzenia. Dla chętnych również nisko płatne zabiegi masażu.
Najblizszy turnus 1-4.11

czytaj dalej