Subscribe: Good Contents - Nie-zwykły katalog
http://goodcontents.net/rss.xml
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Polish
Tags:
czytaj dalej  czytaj  dalej  dla  jak  kardiochirurgii prof  nie  rozwoju kardiochirurgii  serca dla  serca  serce  się  że   
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - Nie-zwykły katalog

Good Contents - Nie-zwykły katalogSerwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką. Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, doda Wideofilmowanie

Mon, 14 Jan 2013 18:55:05 +0100

Jak wybrać doskonałego wideo filmowca ?

czytaj dalej
Tajski masaż stóp - moja subiektywna opinia z kursu masazu

Fri, 30 Nov 2012 13:23:55 +0100

Byłem ostatnio (13 sierpnia) uczestnikiem kursu organizowanego przez kolegę z naszej listy. Poniżej zainteresowani tym jak było znajdą moją subiektywną recenzję kursu.

1. Organizacja

Kurs był organizowany w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowości Podkampinos koło Warszawy. Kto pamięta jak opisywałem warunki noclegowe w gospodarstwie w Kampinosie, podczas kursu podstawowego masażu tajskiego, ten zapewne domyśla się z jakim jechałem nastawieniem w tę dzicz kosmatą.

czytaj dalej
Wafle przekładane sercem

Mon, 19 Nov 2012 12:18:17 +0100

Jak połączyć ideę pomagania innym z przyjemnością spełniania własnych, małych zachcianek? To proste – wystarczy włączyć się w program TikTak. Jestem na Tak!, który wspiera realizację protez serca dla dzieci Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

czytaj dalej
Groźne powikłania pogrypowe – jesienna zmora układu odpornościowego

Tue, 16 Oct 2012 11:19:37 +0200

Co roku, wraz z nadejściem jesieni, wzrasta ilość infekcji bakteryjnych oraz zachorowań na sezonową grypę. Nie można zapominać, że niewyleczona grypa prowadzić może do bardzo poważnych powikłań, a nawet do śmierci.

czytaj dalej
Nie samym chlebem żyje człowiek?

Thu, 31 May 2012 14:14:06 +0200

Chleb jest podstawowym elementem piramidy żywienia i nieodzownym składnikiem codziennego menu większości z nas - statystyczny Polak zjada go około 55 kg rocznie*.

czytaj dalej
Zbyt wielu Polaków umiera na serce... Możesz im pomóc

Tue, 13 Mar 2012 12:36:10 +0100

Serce, zazwyczaj kojarzy nam się z czerwonym serduszkiem, z miłością, robi nam się ciepło na sercu. Ale czasami zdarza się, że serce nam pęka, że ktoś nam je łamie. Wszystkie nasze uczucia umiejscawiamy zawsze w sercu.

Rzadko myślimy o sercu jako o jednym z najważniejszych narządów, dzięki któremu żyjemy. Dopiero, kiedy zaczynamy mieć problemy zdrowotne związane z naszym sercem, wtedy uświadamiamy sobie, że serce to nie tylko uczucia…

czytaj dalej
Z serca dla serca od serca czyli... Dzień Zakochanych

Thu, 09 Feb 2012 10:31:15 +0100

Powszechnie uważa się, że Walentynki to kolejny przejaw amerykanizacji i komercjalizacji napływającej do naszego kraju zza oceanu. Nie do końca jest to prawdą, gdyż początków Walentynek (tak jak i początków wielu innych symboli USA, jak chociażby Halloween, hamburgery czy pizza) należy szukać w Europie.

czytaj dalej
NEONET w walce o serce

Thu, 08 Dec 2011 10:15:03 +0100

Znana ogólnopolska sieć sklepów sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT – firma NEONET – wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w walce o zdrowe serca najmłodszych pacjentów.

czytaj dalej
Cudowny Świat Nagród – kupuj, pomagaj i wygrywaj

Tue, 15 Nov 2011 13:39:13 +0100

Ruszył wielki konkurs Farmony dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Z. Religi! Aż do 15 stycznia 2012r. możesz walczyć o atrakcyjne nagrody i pomagać w budowie sztucznej komory serca dla dzieci!

Zasady konkursu Cudowny Świat Nagród są proste – kupuj, pomagaj i wygrywaj!
Co należy zrobić? Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić płytę pt. „Cudowny Świat”, odpowiedzieć na pytanie: „Który utwór z płyty „Cudowny Świat” podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” i wybrać nagrodę najlepszą dla siebie.

czytaj dalej
Nowość! Włoskie materace Platinum od PerDormire

Wed, 26 Oct 2011 21:48:04 +0200

Producent najwyższej jakości włoskich materacy – firma PerDormire z okazji swojego jubileuszu stworzyła specjalnie dedykowaną linię materacy Platinum, będącą połączeniem naturalnych materiałów z najwyższą technologią.
Do wyboru mamy 3 produkty z kategorii Platinum:

czytaj dalej