Subscribe: Good Contents - ogród
http://goodcontents.net/taxonomy/term/188/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
czytaj dalej  czytaj  dalej  jest  nie  ogrody wodne  ogrody  ogrodów  ogród  projektowanie ogrodów  projektowanie  się  wodne  że 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - ogród

Good Contents - ogród

 Odśnieżarki dla hotelarstwa

Mon, 06 Oct 2008 12:49:42 +0200

W branży turystycznej, najważniejsze jest zadowolenie klienta. To ono gwarantuje, że nasz hotelik czy pensjonat zostanie polecony innym znajomym, a nasi goście będą chcieli po raz kolejny odwiedzić właśnie nasz przybytek podczas kolejnego urlopu w danej miejscowości.
Dbając o komfort gości nie wolno zapominać o najdrobniejszych szczegółach, zwłaszcza że to właśnie drobne trudności najmocniej zapadają gościom w pamięć.

czytaj dalej
Ogród zimowy i jego oświetlenie

Sun, 28 Sep 2008 13:13:21 +0200

Istotną kwestią, o której nie powinno się zapominać projektując ogród zimowy jest jego oświetlenie. Pozwoli ono na spędzanie w ogrodzie miłych wieczorów również po zmroku.
Projektując rodzaj i rozmieszczenie oświetlenia wziąć pod uwagę trzeba kwestię odbić światła od szklanych ścian ogrodu i zaprojektować je tak, aby światło lamp nie raziło nas podczas spędzania czasu w ogrodzie a dobrze komponowało się z wystrojem ogrodu, jak i oświetleniem wewnątrz domu.

czytaj dalej
Architektura krajobrazu, projektowanie ogrodów, Ewelina Zgódka

Fri, 18 Jan 2008 15:18:08 +0100

Projektowanie ogrodów to dziedzina bardzo interesująca, dlatego wielu młodych ludzi wybiera tę drogę życia. Nie zapominajmy jednak, że dopiero doświadczony architekt krajobrazu zapewni, że ogród będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale zachowa swój stan przez dziesiątki lat. Szukając architekta krajobrazu, należy zapoznać się z wykonanymi przez niego projektami ogrodów bądź zobaczyć zrealizowane projekty ogrodów. Ogród barokowy, ogród renesansowy czy też ogród współczesny. Na przestrzeni wieków zmieniała się funkcja ogrodów.

czytaj dalej
Staw i trawa w ogrodzie

Mon, 05 Jun 2006 13:42:03 +0200

Staw i trawa to nieodłączne atrybuty ogrodu. Staw - to mały, płytki zbiornik wodny. Mogą być naturalne lub sztuczne. Zbiorniki takie budowane są w zagłębieniach podłoża na nieprzepuszczalnym gruncie, w innym wypadku konieczne jest budowania takiego podłoża. Zasilane w wodę są zwykle przez źródło lub strumyk. Jeśli nie ma naturalnego źródła wody konieczne jest zbudowanie specjalnej instalacji. W naturalnych zbiornika rośliny sadzic możemy bezpośrednio w jego dnie. W zbioniku sztucznym najlepiej zastosować specjalne stworzone stanowiska.

czytaj dalej
Ogrody wodne - projektowanie i zakładanie ogrodów

Fri, 14 Apr 2006 00:40:55 +0200

WIRTUA GARDEN : ogrody wodne, oczka wodne, projektowanie ogrodów i terenów zieleni, kaskady, ogrody skalne, systemy nawadniające, projektowanie ogrodów, baseny, ogrody zimowe
Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, kaskadami, palisadami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta

http://www.ogrody.wirtua.net

czytaj dalej