Subscribe: Good Contents - sklep
http://goodcontents.net/taxonomy/term/394/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
czytaj dalej  czytaj  dalej  dla dzieci  dla najmłodszych  dla  dotyczące stosowania  dzieci  jak  jakość obrazu  jest  nie  się  zabawki 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - sklep

Good Contents - sklep

 Setki, a może już tysiące osób ustawiło się w kolejce

Thu, 09 Jul 2009 16:44:08 +0200

Uspokajamy - to nie powrót PRL. Po co stawać w kolejce? Po nic! Nikt przecież nie wie co rzucą. Wiadomo tylko, że towar trafi na półki 22 lipca. Wiadomo też, że będą obsługiwani tylko towarzysze z kolejki. A stoi nie byle kto - Hans Kloss, Niewolnica Isaura, Kojak, Szarik oraz inni prominenci. Ale na tym nie koniec. Kolejni wciąż dołączają!

czytaj dalej
Wagi etykietujące w sklepie spożywczym

Thu, 09 Oct 2008 11:22:48 +0200

Systemy automatycznej identyfikacji weszły już w handlu do powszechnego użytku. Praktycznie nie można wyobrazić sobie funkcjonowania żadnego sklepu z branży spożywczej, który nie miałby własnego systemu znakowania produktów i zintegrowania go z odpowiednimi programami sprzedażowymi.

czytaj dalej
Program treningowy dla początkujących

Thu, 22 Nov 2007 08:14:19 +0100

Początkujący kulturyści często mają kłopot jaki program treningowy wybrać aby efekty były jak najlepsze. Częstym błędem są próby naśladowania stosowania programów treningowych kulturystów zawodowych, bądź stosowanie ich metod treningowych przeznaczonych dla profesjonalistów. Oczywiście w większości wypadków prowadzi to do przetrenowania i zniechęcenia. Tymczasem jest mnóstwo programów przeznaczonych specjalnie dla kulturystów początkujących, których prawidłowe stosowanie przyniesie z pewnością oczekiwane rezultaty.

czytaj dalej
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA ODŻYWEK

Fri, 02 Nov 2007 11:43:22 +0100

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW
· W okresie zwiększonej aktywności fizycznej należy zwracać szczególną uwagę na zdrowe odżywianie i rozsądnie uzupełniać pożywienie o suplementy żywności.
· W celu pokrycia zapotrzebowania organizmu na witaminy i składniki mineralne, wskazane jest zastosować dobrze wyważony preparat kombinacyjny. Zapewnia to podstawowe zaopatrzenie, niezależnie od pozostałego pożywienia.

czytaj dalej
Jak wybrać aparat cyfrowy

Fri, 04 May 2007 10:13:55 +0200

Najważniejsza jest wysoka jakość obrazu, zatem zwracaj uwagę na liczbę EFEKTYWNYCH pikseli aparatu (zdarza się niekiedy, iż aparat jest reklamowany jako sprzęt z matrycą wspaniałych rozmiarów, podczas gdy w procesie naświetlania część matrycy nie bierze udziału - naświetlane piksele nazywamy pikselami efektywnymi, i to one są najważniejsze, nie daj się zatem zwieść sprzedawcy). Jeśli chodzi o jakość obrazu ważne jest także działanie samego aparatu, matryca to nie wszystko.

czytaj dalej
Zabawki i gry dla dzieci

Thu, 08 Jun 2006 12:10:12 +0200

Nasze dzieci to największy skarb. My rodzice, dbamy o to aby wychowywać nasze pociechy jak najlepiej. Najważniejszy jest rozwój dziecka w pierwszych miesiącach, pierwszych latach życia. Zapraszam Was rodzice do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego z zabawkami Tuptus. W ofercie znajdą Państwo: Zabawki edukacyjne dla dzieci, Gry dla najmłodszych, Akcesoria dziecięce takie jak: karuzele, maty edukacyjne dla najmłodszych, leżaczki, chodziki, samochody, jeździki. W ofercie zabawki renomowanych firm takich jak: Fisher Price, Tiny Love, Little Tikes, EPEE, MB, Parker, Play-Doh, Playskool, Tomy, Zapf Creation, Sassy oraz zabawki dla dzieci innych producentów.

czytaj dalej