Subscribe: Good Contents - prezenty
http://goodcontents.net/taxonomy/term/563/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
czytaj dalej  czytaj  dalej  dla  jak  jest  każdy  można  nas  nie  prezent dla  prezent  prezentu  prezenty  się  trzy  znaleźć  że 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - prezenty

Good Contents - prezenty

 Sentymentalne prezenty z odrobiną humoru na dla Babci i Dziadka

Tue, 19 Jan 2010 16:30:13 +0100

Dziadkowie to, po rodzicach, najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Nikt tak jak oni nie potrafi rozbawić do łez, czy pocieszyć w trudnej chwili. Styczeń to czas wyjątkowy dla wszystkich wnucząt. Teraz, gdy Babcia nie zabierze nas już na wymarzone wakacje a Dziadek nie posadzi na kolanach powinniśmy się im odwdzięczyć i podziękować za wszystko co dla nas zrobili. Zbliża się 21 i 22 stycznia - w tych dniach Dziadkowie obchodzą swoje święto.

czytaj dalej
Kultowe skarpetki już w Polsce!

Thu, 09 Jul 2009 14:51:14 +0200

Oryginalne, pakowane po trzy skarpetki kultowej amerykańskiej marki Little Miss Matched zawojowały świat i są już w Polsce. Każdy potrójny zestaw skarpetek to trzy świetne wzory, niepowtarzalna kolorystyka - i zaproszenie do zabawy modą.

Dlaczego trzy?

czytaj dalej
Wieszak dla miłośników (?) psów

Tue, 19 May 2009 20:42:44 +0200

Oryginalny, praktyczny i zabawny pomysł na wieszak na ręczniki, ściereczki itp.
Doskonały prezent dla osób praktycznych i jednocześnie posiadających poczucie humoru, dla tych, którzy z pomysłem i dystansem podchodzą do urządzania wnętrz kuchni lub łazienek.
Wieszak jest wykonany z tworzywa sztucznego, z gumowym „uchwytem” na ręcznik. Można go łatwo przytwierdzić do ścian, mebli kuchennych, lodówek, kafelek itp. Dostępny w różnych wzorach i kolorach.
Pewne jest, że będzie wiernie służył domownikom.
Wymiary: 34cm x 12cm x 4cm

czytaj dalej
Dodatki a dekoracja kuchni i łazienki

Thu, 14 May 2009 09:46:13 +0200

Styliści bardzo często zwracają uwagę na to, że o charakterze naszego stroju zwykle decydują dodatki. Kładą nacisk na to, aby były one dobrej jakości oraz właściwie dobrane. Podobna zasada obowiązuje przy aranżowaniu wnętrza mieszkania. W tym przypadku również, za pomocą samych dodatków, możemy całkowicie odmienić urządzane pomieszczenie.

czytaj dalej
Szukasz prezentu?

Wed, 10 Dec 2008 10:15:03 +0100

Zbliżają się święta. Każdy z nas na pewno będzie chciał obdarować bliskie osoby czymś wyjątkowym, sprawić aby na ich twarzach po odpakowaniu prezentu pojawił się uśmiech.
Tylko jak wybrać odpowiedni prezent dla danej osoby? To pytanie z pewnością co roku zadaje sobie większość z nas. Na szczęście teraz w dobie internetu dużo łatwiej można znaleźć rozwiązanie tego problemu. Wystarczy dobrze poszukać a można szybko znaleźć odpowiedni pomysł na prezent.

czytaj dalej
Sklepy z prezentami i pamiątkami w Krakowie

Sun, 14 Sep 2008 09:52:02 +0200

W każdym nieco bardziej turystycznym mieście, znaleźć można stoisko bądź ciąg sklepów, z tzw. pamiątkami. Pamiątką może być praktycznie wszystko, byleby tylko zostało ozdobione herbem czy logo miasta, tudzież jego symbolem. Przoduje, w produkcji takich pamiątek Kraków, w którym znaleźć można praktycznie wszystko. Sprzedaje się też w Krakowie każdy przedmiot, byle miał na sobie smoka wawelskiego, bądź lajkonika.

czytaj dalej
Jak wybrać oryginalny prezent

Mon, 21 Aug 2006 10:33:43 +0200

Nasze prezenty - czyli jak możemy Ci pomóc.
Wybór odpowiedniego prezentu, niezależnie od okazji, z reguły nie jest sprawą prostą. Bardzo często każdy z nas skazany jesteś na długotrwałe poszukiwania. Z doświadczenia wiem, że wybór prezentu jest szczególnie trudny w przypadku osób, którym z racji sprawowanego urzędu lub wieku należy się wyjątkowy szacunek. Ileż to razy zastanawiałem się co kupić szefowi, wykładowcy, czy też dziadkowi. Myślę, że stawaliście przed podobnym problemem.

Prezenty, których poszukiwałem musiały:

czytaj dalej