Subscribe: Good Contents - meble
http://goodcontents.net/taxonomy/term/235/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
czytaj dalej  czytaj  dalej meble  dalej  które  meble gdańskie  meble stylowe  meble  mebli  michał wiewióra  michał  wiewióra 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - meble

Good Contents - meble

 Kuchnia- męska sprawa

Wed, 19 Aug 2009 13:55:11 +0200

Stereotypy głoszą, że kuchnia to królestwo kobiety, dlatego większość propozycji projektantów kierowana jest właśnie do płci pięknej. Czy słusznie? Nie do końca! Dlatego Projektanci Mebel Rust z myślą o mężczyznach przygotowali projekt kuchni otwartej Sicilia.

czytaj dalej
Moda na meble holenderskie

Mon, 06 Oct 2008 12:45:43 +0200

Boom w obszarze mieszkalnictwa, przełożył się również na rozwój branży meblarskiej oraz dekoracyjnej. Każdy świeżo upieczony właściciel mieszkania czy domu, musi przecież zadbać o jego wyposażenie. Część właścicieli mieszkań decyduje się na wynajęcie architekta wnętrz, jednak zdecydowana większość postanawia samodzielnie urządzić swoje nowe gniazdko. W efekcie zauważyć możemy konkretne tendencje w ramach aranżacji mieszkań, które dominują w danych okresach.

czytaj dalej
Meble Stylowe Stol-Meb Michał Wiewióra Radomsko

Tue, 02 May 2006 13:13:20 +0200

W 1983 roku, Michał Wiewióra zakłada mały zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Pierwsze lata pracy to działania zmierzające do stworzenia wzoru mebli, które łączyłyby elementy klasyki i funkcjonalności. Powstała kolekcja stylizowanych mebli "Gracja", łącząca cechy mebli z okresu Ludwika XV i mebli holenderskich, wzbogacona elementami zdobień snycerskich. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie z drewna olchowego i bukowego. Bogata gama wzornicza i kolorystyczna stosowanych tkanin dodaje szlachetności wykonywanym meblom. Obecnie zakład zatrudnia ponad 30 osób, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i współpracuje z wieloma salonami meblowymi w Polsce.

czytaj dalej
Meble Stylowe Stol-Meb Michał Wiewióra Radomsko

Tue, 02 May 2006 13:01:36 +0200

Producent mebli stylowych proponuje szeroką gamę mebli dla domu oraz wyposażenia hoteli i restauracji. W ofercie komody, witryny, stoły, krzesła, meble do sypialni i gabinetów. Bogata oferta importowanych krzeseł.

W 1983 roku, Michał Wiewióra zakłada mały zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Pierwsze lata pracy to działania zmierzające do stworzenia wzoru mebli, które łączyłyby elementy klasyki i funkcjonalności. Powstała kolekcja stylizowanych mebli "Gracja", łącząca cechy mebli z okresu Ludwika XV i mebli holenderskich, wzbogacona elementami zdobień snycerskich.

czytaj dalej
Meble Gdańskie - Meble Stylowe - MebS.pl - Producent Mebli

Thu, 20 Apr 2006 13:06:05 +0200

Meble gdańskie są to meble które charakteryzuje bardzo wysoka jakość i estetyka. Stworzona przed wiekami technologia przetrwała i jest kontynuowana, szczególną cechą tych mebli jest bogata ręczna snycerka. Meble charakterystyczne dla artystycznego meblarstwa gdańskiego, odznaczające się szlachetnymi proporcjami i bogatą dekoracją rzeźbiarską. Meble gdańskie są symbolem najlepszego rzemiosła, posiadają swą wartość zarówno dzięki formie, jak i materiałom, z których zostały wykonane. Tradycyjne ręczne techniki pracy nadają poszczególnym meblom indywidualnych i niepowtarzalnych cech.

czytaj dalej