Subscribe: Good Contents - nieruchomości
http://goodcontents.net/taxonomy/term/505/9/feed
Preview: Good Contents - nieruchomości

Good Contents - nieruchomości

 Kredyt mieszkaniowy

Tue, 03 Apr 2007 14:31:22 +0200

Kredyt mieszkaniowy. Firma Bracia Strzelczyk powstała w Warszawie w 1986 roku. W obecnej siedzibie przy ul. Marszałkowskiej 58 działa od roku 1990. Firma Bracia Strzelczyk jest wiodącą firmą na polskim rynku nieruchomości. Firma Bracia Strzelczyk to także ogólnopolska sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które współpracują ze sobą przy sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości. Pośrednicy oraz Agenci współpracujący z firmą Bracia Strzelczyk zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów.

czytaj dalej
EkoPark Niepołomice - Miejsce na twój dom.

Wed, 26 Jul 2006 16:49:01 +0200

Miło nam zaprezentować Państwu realizowane przez nas osiedle domów EKOPARK NIEPOŁOMICE. Sądzimy, że jeśli poświęcicie Państwo trochę czasu na zapoznanie się z naszą ofertą - to na pewno odkryjecie liczne walory naszego EKOPARKU. Łączy on bowiem zalety nowoczesności i kompleksowości rozwiązań z walorami rekreacyjnymi okolicy oraz ekonomiczności.

Obecnie realizujemy I etap inwestycji w skład którego wchodzi 71 domów. Całe osiedle będzie się składało z około 215 obiektów. Dla Państwa komfortu planujemy również przygotować między innymi: sklepy, lokale usługowe, przedszkole, plac zabaw oraz boisko do siatkówki lub koszykówki. EKOPARK będzie oczywiście zapewniał wszystkim chętnym odpowiednią infrastrukturę telekomunikacyjną wraz z szerokopasmowym dostępem do internetu.

czytaj dalej