Subscribe: Good Contents - meble stylowe
http://goodcontents.net/taxonomy/term/236/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade C rated
Language: Polish
Tags:
bogata  czytaj dalej  gdańskie są  gdańskie  jest  które  meble gdańskie  meble stylowe  meble  mebli  michał wiewióra  stylowe   
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - meble stylowe

Good Contents - meble stylowe

 Meble Stylowe Stol-Meb Michał Wiewióra Radomsko

Tue, 02 May 2006 13:13:20 +0200

W 1983 roku, Michał Wiewióra zakłada mały zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Pierwsze lata pracy to działania zmierzające do stworzenia wzoru mebli, które łączyłyby elementy klasyki i funkcjonalności. Powstała kolekcja stylizowanych mebli "Gracja", łącząca cechy mebli z okresu Ludwika XV i mebli holenderskich, wzbogacona elementami zdobień snycerskich. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie z drewna olchowego i bukowego. Bogata gama wzornicza i kolorystyczna stosowanych tkanin dodaje szlachetności wykonywanym meblom. Obecnie zakład zatrudnia ponad 30 osób, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i współpracuje z wieloma salonami meblowymi w Polsce.

czytaj dalej
Meble Gdańskie - Meble Stylowe - MebS.pl - Producent Mebli

Thu, 20 Apr 2006 13:06:05 +0200

Meble gdańskie są to meble które charakteryzuje bardzo wysoka jakość i estetyka. Stworzona przed wiekami technologia przetrwała i jest kontynuowana, szczególną cechą tych mebli jest bogata ręczna snycerka. Meble charakterystyczne dla artystycznego meblarstwa gdańskiego, odznaczające się szlachetnymi proporcjami i bogatą dekoracją rzeźbiarską. Meble gdańskie są symbolem najlepszego rzemiosła, posiadają swą wartość zarówno dzięki formie, jak i materiałom, z których zostały wykonane. Tradycyjne ręczne techniki pracy nadają poszczególnym meblom indywidualnych i niepowtarzalnych cech.

czytaj dalej