Subscribe: Good Contents - konta bankowe
http://goodcontents.net/taxonomy/term/516/9/feed
Preview: Good Contents - konta bankowe

Good Contents - konta bankowe

 Jakie konto bankowe wybrać?

Tue, 24 Jun 2008 13:55:01 +0200

Trudno w dzisiejszych czasach funkcjonować bez konta osobistego. Konto jest najlepszym sposobem na wygodne, nowoczesne i bezpieczne zarządzanie swoimi finansami. To właśnie na rachunek osobisty dostajemy od pracodawcy wypłatę. Również dzięki niemu możemy robić wygodne i bezpieczne zakupy w sieci - w sklepach internetowych oraz na w portalach aukcyjnych.

Banki prześcigają się w ofertach, proponując swoim klientom coraz lepsze warunki, coraz tańsze konta, nieraz nawet darmowe w prowadzeniu. Konkurencja jest bardzo duża. Tak więc bardzo duży jest też wybór kont osobistych. Więc powstaje pytanie jakie wybrać? Darmowe konto mBanku? ING? Inteligo? A może jeszcze inne? Wszystkie na pewno mają swoje zalety, dobre i złe strony.

czytaj dalej
Banki internetowe

Fri, 28 Jul 2006 15:17:49 +0200

Polskie banki: Inteligo, mBank, MultiBank, BPH, Citibank, Raiffeisen, PKO, WBK, Deutsche Bank, Bank Millennium.

Oferta produktów finansowych polskich banków - porównaj oferty banków i wybierz coś dla siebie.

Znajdziesz tu m. in. :

  • oszczędne konta bankowe z wysokim oprocentowaniem,
  • karty kredytowe z wydłużonym okresem spłaty zadłużenia,
  • tanie kredyty hipoteczne, na zakup nieruchomości.

Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami produktów finansowych, oferowanych przez najlepsze polskie banki internetowe lub skorzystaj z produktów finansowych natychmiast. Wystarczy że wypełnisz i wyślesz wniosek online. Formularz internetowego wniosku przesyłany jest wprost na serwer banku, co oznacza, że natychmiast rozpoczyna się obsługa wniosku przez personel bankowy.

czytaj dalej