Subscribe: Good Contents - agroturystyka
http://goodcontents.net/taxonomy/term/324/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
agroturystyka  czytaj dalej  czytaj  dalej  dla  garbate  jest  mazury garbate  mazury  się    tego  wielu  wypoczynku  własnym 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - agroturystyka

Good Contents - agroturystyka

 Agroturystyczny urlop i spanie na sianie

Sat, 25 Oct 2008 10:00:57 +0200

Mieszkanie w dużym mieście, to mieszkanie w zgiełku, hałasie i smogu. Nic dziwnego, że większość mieszkańców dużych miast tak czeka aby móc wyjechać na urlop na łono natury, gdzieś gdzie jest cicho i spokojnie. Dla zmęczonych miastem osób, spacer po lesie, widok pasących się krów i ogólnie wiejskie landszafciki to niesamowita okazja do odpoczynku i zregenerowania sił.

czytaj dalej
Mazury Garbate - domki nad jeziorem

Tue, 01 Apr 2008 20:53:13 +0200

Mazury Garbate – to mało jeszcze odkryty region na mapie Polski mimo wielu jego atrakcji. Dodatkowym atutem tego regionu jest najczystsze w Polsce powietrze. Według opinii turystów odwiedzających Mazury Garbate a w tym i gminę Dubeninki znajdują się tutaj krajobrazy charakterystyczne dla wielu regionów Polski, dlatego warto odwiedzić ten urokliwy zakątek naszego kraju. Serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są wypoczynkiem aktywnym jak również plażowaniem w cichej, spokojnej i czystej okolicy.

czytaj dalej
Agroturystyka

Wed, 13 Dec 2006 17:51:36 +0100

Zapraszamy Państwa do Kuźnicy Żelichowskiej - żyjącej własnym rytmem osady leśnej, położonej w północno-zachodniej części Województwa Wielkopolskiego na styku Puszczy Noteckiej i Drawskiej. Wieś otoczona jest malowniczymi lasami i licznymi jeziorami śródleśnymi. Nasze gospodarstwo „Agroturystyka Bromscyâ€? zapewni najlepszy wypoczynek w sąsiedztwie natury. Agroturystyka to przez wielu bardzo lubiana i ceniona forma wypoczynku. Daje mozliwość obcowania z przyrodą. Okolica nasza jest wręcz wymarzonym miejscem do tego rodzaju wypoczynku ponieważ jest terenem czystym ekologicznie z własnym mikroklimatem, czego odzwierciedleniem są liczne miejsca gniazdowania żurawi, czajek czy łabędzia.

czytaj dalej