Subscribe: Good Contents - dzieci
http://goodcontents.net/taxonomy/term/390/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
czytaj dalej  czytaj  dalej  dla dzieci  dla  dzieci  kardiochirurgii prof  nie  serca dla  serca  się    „cudowny świat” 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - dzieci

Good Contents - dzieci

 Wafle przekładane sercem

Mon, 19 Nov 2012 12:18:17 +0100

Jak połączyć ideę pomagania innym z przyjemnością spełniania własnych, małych zachcianek? To proste – wystarczy włączyć się w program TikTak. Jestem na Tak!, który wspiera realizację protez serca dla dzieci Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

czytaj dalej
Z serca dla serca od serca czyli... Dzień Zakochanych

Thu, 09 Feb 2012 10:31:15 +0100

Powszechnie uważa się, że Walentynki to kolejny przejaw amerykanizacji i komercjalizacji napływającej do naszego kraju zza oceanu. Nie do końca jest to prawdą, gdyż początków Walentynek (tak jak i początków wielu innych symboli USA, jak chociażby Halloween, hamburgery czy pizza) należy szukać w Europie.

czytaj dalej
NEONET w walce o serce

Thu, 08 Dec 2011 10:15:03 +0100

Znana ogólnopolska sieć sklepów sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT – firma NEONET – wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w walce o zdrowe serca najmłodszych pacjentów.

czytaj dalej
Cudowny Świat Nagród – kupuj, pomagaj i wygrywaj

Tue, 15 Nov 2011 13:39:13 +0100

Ruszył wielki konkurs Farmony dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Z. Religi! Aż do 15 stycznia 2012r. możesz walczyć o atrakcyjne nagrody i pomagać w budowie sztucznej komory serca dla dzieci!

Zasady konkursu Cudowny Świat Nagród są proste – kupuj, pomagaj i wygrywaj!
Co należy zrobić? Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić płytę pt. „Cudowny Świat”, odpowiedzieć na pytanie: „Który utwór z płyty „Cudowny Świat” podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” i wybrać nagrodę najlepszą dla siebie.

czytaj dalej
Podaruj serce, podaruj płytę

Thu, 16 Dec 2010 13:30:57 +0100

Co roku zastanawiamy się nad świątecznymi podarunkami, które mają trafić w gusta rodziny oraz przyjaciół, jednak czasami trudno wyjść poza stereotyp kupienia nowego szalika dla teściowej czy podarowania mężowi kolejnego krawata. Chcielibyśmy przecież ofiarować coś naprawdę wyjątkowego. Takim prezentem będzie płyta „Cudowny świat”.

czytaj dalej
Sklepy internetowe zyskują popularność

Sat, 25 Sep 2010 23:05:24 +0200

W dzisiejszych czasach sklepy internetowe stanowią dużą konkurencję dla sklepów stacjonarnych.
Możliwość zakupienia produktu o każdej godzinie i bez wychodzenia z domu to chyba największe plusy zakupów przez internet.
Zapracowani rodzice mogą kupić zabawki
dla dzieci w porze gdy sklepy stacjonarne są już zamknięte.
Klienta nie blokuje ograniczona powierzchnią sklepu stacjonarnego mała ilość asortymentu, różnorodność asortymentu w sklepach internetowych jest ogromna.

czytaj dalej
Oferta zajęć edukacyjnych dla dzieci w Magicznej Dziupli

Wed, 25 Aug 2010 21:05:43 +0200

Serdecznie zapraszamy na warsztaty edukacyjne do Magicznej Dziupli

Arete to firma działająca na rzecz kultury.

Prowadzimy galerię, działalność wydawniczą i podróżniczą oraz organizujemy warsztaty dla firm, instytucji kultury, dzieci i dorosłych w naszej Magicznej Dziupli.

ZAJĘCIA EKO
"Szczęśliwe kurki znoszą złote jajka" - zajęcia dla grupy różnowiekowej 3-6 lat.
Czas trwania 1 – 1,5 godz.

czytaj dalej
Bezpieczeństwo na siedząco, czyli foteliki dla dzieci

Thu, 09 Jul 2009 16:49:42 +0200

Podczas nagłego hamowania samochodu, z chwilą gdy dochodzi do wypadku, nieprawidłowo przewożone w aucie dziecko wylatuje przez przednia szybę z ogromna prędkością. Jak uniknąć takich sytuacji i zapewnić dziecku bezpieczeństwo?

czytaj dalej
Piknikowe przekąski Elovena

Mon, 18 May 2009 12:22:58 +0200

Wiosna to czas zabaw i pikników. Nie zapomnijmy zapakować do piknikowego kosza, oprócz różnego rodzaju wiktuałów, także słodkich przekąsek, najlepiej w postaci zdrowych owsianych przekąsek Elovena.

czytaj dalej
Ekologiczne przysmaki dla dzieci

Sun, 12 Oct 2008 15:28:41 +0200

Naukę właściwego odżywiania należy rozpocząć u dziecka bardzo wcześnie, aby wyrobiło sobie właściwe nawyki żywieniowe. Wychowywane na pizzy, czekoladzie i hamburgerach dziecko będzie niewątpliwie szczęśliwe, ale równocześnie otyłe i być może nigdy nie będzie w stanie odzwyczaić się od jedzenia typu fast food. Oczywiście nie oznacza to że należy odmawiać dziecku słodyczy czy ulubionych produktów, ale najłatwiej sprawić aby to właśnie zdrowa żywność była ulubionymi potrawami dziecka.

czytaj dalej