Subscribe: Good Contents - biuro matrymonialne
http://goodcontents.net/taxonomy/term/656/9/feed
Preview: Good Contents - biuro matrymonialne

Good Contents - biuro matrymonialne

 Sprawdzone Biuro Matrymonialne

Thu, 17 Jun 2010 17:11:47 +0200

Szukasz sprawdzonego biura matrymonialnego? Zapraszamy na www.MyDwoje.pl. Masz już dość bycia samemu? Szukasz osoby sprawdzonej, z którą można spędzić resztę życia, jednak nie wiesz gdzie znaleźć ją znaleźć?

czytaj dalej
Randki Bank samotnych serc Serenada.pl matrymonialne towarzyskie

Sat, 12 Jul 2008 10:49:13 +0200

Serwis Bank samotnych…Serenada.pl www. randki-serenada.pl powstał z myślą o ludziach samotnych, którzy pragną poznać drugą osobę w celu przyjaźni, towarzyskim oraz w celu matrymonialnym. Od kilku lat prowadzimy z powodzeniem Biuro matrymonialne Serenada. Zgłaszają się do nas osoby, które poszukują partnerów w celu matrymonialnym i nie tylko. Dlatego, wykorzystując rozwój Internetu nasze doświadczenia i kontakty z osobami samotnymi skłoniły nas do stworzenia nowego Serwisu, który jest nowością na rynku krajowym.

czytaj dalej
Oferty matrymonialne - poznaj partnera z zagranicy.

Wed, 25 Jul 2007 15:44:11 +0200

Wiele kobiet z Polski, jak również z Europy wschodniej decyduje się na związek z obcokrajowcem. Panie podkreślają, że związki z partnerem z Polski nie były udane. Mężczyźni w Polsce przyzwyczaili się do modelu rodziny kreowanego przez wiele lat. Natomiast Panie mają całkowicie odmienne oczekiwania. Są zadbane, wykształcone, atrakcyjne, zaradne, tolerancyjne, troskliwe, potrafią dobrze połączyć karierę z życiem rodzinnym. Dlatego wzrasta zainteresowanie partnerem z zagranicy.

czytaj dalej
Biuro matrymonialne Serenada ogloszenia matrymonialne

Sat, 16 Jun 2007 20:32:53 +0200

Biuro matrymonialne świadczy usługi wyłącznie osobom samotnym, którzy pragną poznać bliską osobę, sympatię, nową miłość i życiowego partnera. Aby zostać naszym klientem (członkiem) należy: Wypełnić ankietę członkowską i przesłać na adres naszego Biura. Dołączenie aktualnego zdjęcia jest mile widziane, bowiem zwiększa to atrakcyjność oferty i ułatwia nawiązanie pierwszego kontaktu. Następnie należy dokonać opłaty członkowskiej (wpisowej) zgodnie z podanym cennikiem. Członkostwo trwa 8 miesięcy, z możliwością przedłużenia.

czytaj dalej
Agentur-2life Międzynarodowe Biuro Matrymonialne

Mon, 02 Apr 2007 22:33:37 +0200

Chcemy Państwu pokazać, że Biuro Matrymonialne w prawdziwym znaczeniu tego słowa ma na celu skojarzenie dwóch osób, które chcą odmienić swoje życie i poznać partnera / partnerkę.Dlatego bardzo chętnie jesteśmy dla Państwa osobiście i towarzyszymy Państwu w poszukiwaniach tej jedynej, wyjątkowej osoby.

czytaj dalej
Biuro matrymonialne Serenada

Wed, 14 Mar 2007 07:20:54 +0100

Polecamy atrakcyjne oferty matrymonialne i matrymonialno-towarzyskie krajowe i ZAGRANICZNE. Atrakcyjne Panie, interesujący Panowie, duży wybór ofert. Z Biurem Serenada znajdziesz swoją sympatię, nową miłość i życiowego partnera/kę. Oferujemy usługi profesjonalne, nowoczesne i na europejskim poziomie. Współpracujemy z biurami krajowymi i w Europie. Wybierz Biuro Serenada i Wygraj z samotnością!

czytaj dalej